Stokta Yok

TAKSİTLİ ÖDEME

İADE DEĞİŞİM

ÜCRETSİZ KARGO

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Resimler
 • 12 mm Beyaz PP Çember

  12 mm pp plastik çember, paletlerin bağlanmasın yüksek mukavemet sağlar, 1. Kalite malzemeden üretilmiştir. Şarjlı ve havalı çember makinalarında kullanılabilir. 1 bobinde 3000 metre sarım ile en ekonomik çemberdir.

  Yüksek Mukavemet

  12 mm pp plastik çember, yüksek mukavemete sahiptir. Polypropilen hammaddeden üretilmiştir. İklim ve hava koşullarına karşı dirençlidir. Sevkiyat esnasında oluşacak basınca karşı duyarlıdır.

  Orijinal Ürün 

  12 mm pp plastik çember, orijinal ve 1. kalite polipropilenden üretilmiştir. Çemberin bütününde eşit ölçü ve mukavemet sağlar. Böylece çemberden fire vermeden kullanırsınız.

  Uygulama Esnekliği

  12 mm pp plastik çember, farklı çemberleme uygulamalarında kullanılabilir. Manual uygulamalarda otomatik uygulamalara kadar tüm uygulamalarda kullanılır. Kasnak ölçüsü standarttır. Tüm çember makinaları ve çember arabaları ile kullanıma uygundur.

  Ekonomik Çember

  12 mm pp plastik çember ekonomiktir. Polipropilen hammaddeden üretilmektedir. Sağladığı mukavemet değeri ve bobin üzerinde bulunan metraj ile kıyaslandığında en ucuz plastik çemberdir.

  Packmore Kalitesi

  Packmore kalitesini ürünün siparişini verdiğiniz anda hissedeceksiniz. Siparişiniz packmore ambalaj standartları ile hazırlanır ve teslimat birimimiz tarafından teslim edilir. Packmore tarafından satın aldığınız tüm ürünler packmore garantisi altındadır.

  Boyutlar(cm)
  :
  60 x 60 x 16
  Ağırlık(Kg)
  :
  14
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.